1968 oldsmobile delmont


OLDSMOBILE DELMONT 88,  ROK 1968,  2 DOOR,  65.000 MIL,  AUTOMAT,  MOTOR V8 5,7L ,  CENA DOHODOU 

Nabízím k prodeji celkem zachovalé auto značky Oldsmobile  modelový ročník 1968, krásný a originální automobil. K vozidlu je původní technický průkaz , původní faktura a další historické dokumenty.

Karoserie

Karoserie je v dobrém stavu. Auto je asi jednou lakované, barevný odstín zůstal původní. Chromy, lišty a doplňky jsou v dobrém stavu, pouze u zadního nárazníku je malá rez 3x5cm. Všechna skla jsou v naprostém pořádku a jsou lehce tónovaná . Podlaha vozidla je pevná a bez děr, rám je částečně orezlý, ale není shnilý, je taktéž bez děr. Na podvozku se olupuje černý nástřik, který na vozidlo aplikoval původní majitel v USA. Vinylová střecha je velmi zachovalá. Kufr je s kompletním příslušenstvím, původní rezervou i heverem. Na autě jsou originální plechové ráfky s kryty, pneu má vzorek 70%.


Interiér


Interiér je v dobrém původním stavu bez poškození. Palubní deska je mimořádně zachovalá, stejně jako boční výplně i stropnice. Zelenkavé kožené polstrování je jako nové. Na lavici řidiče je pár trhlinek v prošívání od používání... kůže na hraně sedáku řidiče je nepatrně prasklá. Oprava by neměla být náročná, původní vinyl je v metráži stále k sehnání. Všechny budíky i ovladače jsou funkční.

Technický stav


Olds šlape jak hodinky, startuje na první škrtnutí. 350 Rocket je dostatečně výkonný a auto je pěkně svižné. Automat řadí hladce. .

Designově zajímavý bezsloupkový hardtop, který zaujme netradiční kombinací. Atraktivní barevná kombinace, zachovalý stav a cena jsou ideální kombinací pro zájemce o prostorné dvoudveřové coupé v původním stavu.

Oldsmobil má krásný čistý zvuk, který Vás dostane.....