Ameriky ZlínVyhledávání

Zadejte frázi k hledáníKontaktujte nás

Americké automobily ze Zlína 


Telefon:
+420 733 253 937
E-mail:

amerikyzlin@seznam.cz

SKYPE: amerikyzlin


Navigace

Ameriky Zlín / Detail automobilu

Cadillac DeVille

Cadillac DeVille
ID vozu: 0468
Rok výroby: 1968
Zdvihový objem: 7735
Výkon motoru: 0 kW
Druh paliva: Benzin
Najeto: 53500 km
Karoserie: coupe 2door
Cena: 315000 Kč

Výbava vozidla:

Cena na dotaz.
Nabízím k prodeji zajimavý Cadillac De Ville coupé z roku 1968 V8, 375 HORSE POWER objem 472 cu.in , 7,735 litru v hnědé barvě s najetýma 53,500 mílema. Cadi byl dovezen do České republiky v roce 2013 ze státu Ohio Beachwood USA

Karoserie:
Karoserie s lehkou spodní rzí podvozku, prasklina na laku po předchozí opravě zadní pravé ploutve. Bude potřeba opravit střechu pod vinilem u zadního okna na levé straně. Auto bylo v USA lakováno, lak je v původním barevném odstínu. Jinak je cadillac bez ostatního poškození. Ostatní plechy nejsou shnilé a jsou původní, rám a podvozek je ve velmi dobrém stavu a není shnilý. Jen lehká povrchová rez na spodní straně. Veškeré díly karoserie perfektně lícují a není potřeba žádné další větší opravy. Střecha je pokryta koženým čalouněným potahem, který je původní od výroby. Skla jsou bez poškození a el. ovládaná, plně funkční. Chromy na vozidle jsou v 90% kondici, není potřeba opravy.

Interiér:
Vozidlo nabízí krásný hnědý interiér, který je kompletně v kůži. Tento interiér není poškozen a je v perfektním stavu vč. veškerých originálních doplňků z roku 1968. Sedadlo řidiče má 5cm trhlinku a dveře řidiče mají lehkou prasklinu koženého loketního madla. Podlahové koberce nejsou zničené ale je je potřeba vyčistit, jinak v dobrém stavu. Palubní deska neni zničená a veškeré palubní přístroje jsou bez poškození. Tento model je kompletně v elektrice.... krásný netknutý interiér bez větších prasklin a poškození.
Poznámka:
Motorová část je v původním stavu z USA. Po dobu pobytu v České republice nebylo do motorového prostoru zasahováno. Motor V8 7,0 cm.

Velmi zajímavé vozidlo svou velikostí a robůsností s obrovskou dvoumetrovou kapotou. Doporučuji. amerikyzlin cz

Fotografie:

Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille Cadillac DeVille


Realizace: ENZON